עלינו ותעודות

קצת עלינו | ערד

ערד פרויקטים

חברת ערד פרויקטים מתמחה בפיקוח וניהול פרויקטים, קיימת מעל ל-20 שנה והיא בבעלותו של מר יניב פחימה, אשר הוסמך והוענקו לו תעודות כמפקח ליקויי בנייה, מנהל פרויקטים בכיר וקבלן רשום בהתאחדות קבלני השיפוצים. השירות אשר מעניקה חברת ערד, הינו ברמה גבוהה, תוך הקשבה לרצון הלקוח. מנהל החברה מר פחימה, משתתף ומתעדכן כל העת בהשתלמויות בענף השיפוצים, על מנת להיות מעודכן בחידושים הקיימים בענף דינאמי זה.

חברת ערד פרויקטים, עובדת לפי התנאים המחמירים ביותר, תוך עבודה עם חומרי הבניה האיכותיים והמתאימים ביותר לביצוע כל סוגי עבודות השיפוץ. החברה והצוות המיומן שלה, עומדים בלוחות הזמנים, על פי מה שנקבע מראש, בהתאם לזמן הפרויקט.

במה אנו שונים משאר חברות הבניה והשיפוצים?

כאשר חברת ערד פרויקטים, לוקחת על עצמה פרויקט מסוים, בעל החברה, נוהג להיות נוכח ביום, יום כאשר הוא מפקח על צוות העובדים. כל פרויקט לפני התחלת ביצועו נחתם באמצעות חוזה וכתב הכמויות, כאשר התשלום על הפרויקט מתבצע על פי שלבים מוסכמים מראש והתשלום האחרון ישולם בתום הפרויקט עצמו. כל נכס שבו נעשה הפרויקט מבוטח וכן צוות העובדים.

גם חומרי הגלם, למטרת השיפוץ או הבניה, נרכשים מחנויות מוכרות שעובדות מול החברה ובמחירים מוזלים במיוחד. אנו נעזרים באדריכלים ומהנדסים מהשורה הראשונה כאשר המחירים שהם דורשים הינם במחירים מועדפים ללקוחותיה של החברה. נשמח לייעץ ולהעניק לכם הצעת מחיר הוגנת, יחס ושירות אדיב ומקצועי, כאשר אנו רואים את טובת הלקוח ושביעות רצונו בראש מעינינו.

תעודות הסמכה

עלינו ותעודות
4.8 (95%) 4 votes