פרויקטים וממליצים

אחרי למעלה מ 1000 פרויקטים אותם ביצענו ללקוחותינו, אנו יודעים שנוכל לתת שירות איכותי גם לכם. תוכלו לצפות ולהתרשם ממגוון עבודות שיפוצים בצפון שעשינו וקיבלנו עליהם המלצות חמות.

דרך צרפת 53, חיפה

שיפוץ כללי לבית

שיפוצים בחיפה בבית ישן, התחלנו בשבירת הקירות עפ”י תוכנית עבודה מסודרת. התוכנית כללה חידוש תשתיות אינסטלציה דבר אשר היה זקוק בדירה זו. בנוסף, חידוש המקלחת הכוללת החלפת האמבטיה בדוש עם אינטרפוץ והדבקת אריחים. עוד נדרש היה להחליף את החשמל וליצור נקודות חשמל חדשות. לסיום צבענו את כל הדירה וניקינו אותה לאחר מכן מכל שאריות העבודה.

המלצת הלקוח

אירית גולדשטיין

המלצה תתפרסם בקרוב, ניתן בינתיים להתקשר לבעלת הבית לקבל את המלצתה.

משה סנה 18, חיפה

בנייה חדשה של וילה בחיפה

תוכנית העבודה שלנו בפרויקט זה כללה הסרת חיפוי אבן שכבר התיישן וחלקו התחיל ליפול ובמקומו לשים חיפוי אבן חדש והדבקה חדשה. בנוסף לחיפוי עשינו חידוש טיח לקירות סביב הבית ועל זה ביצענו יישום שליכט צבעוני המתאים לגוון האבן.

לאחר מכן הורדנו את החלונות הישנים והחלפנו אותו בחלונות אלומיניום חדשים. התקנו סביב הוילה מערכת תאורת לד לחיסכון בחשמל ותאורה חזקה יותר כמו אור יום. לסיום, ביצענו חידוש ושטיפת יציקת גרנוליט.

המלצת הלקוח

חנן

חשוב לי לומר שהעבודה עם יניב והצוות שלו היא מאוד טובה. איכות העבודה לאורך כל הפרויקט בכל שלב נשמרה כך שבסוף תוצאות העבודה היו מאוד טובות עבורי. אני יכול להמליץ עליהם למי שמתכנן לעשות שיפוץ ומחפש עבודה איכותית.

רוצים לקבל הצעה משתלמת?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

דרג את המידע שקיבלת בעמוד זה