קבלן שיפוצים בצפון בעבודה איכותית

קבלן שיפוצים בצפון | ערד פרויקטים

אנו מכירים בעובדה כי מחירי הדירות בארץ רק הופכים להיות גבוהים יותר ולכן, אם יש באמתחתכם סכום יפה של כסף, במקום להתחיל ולקחת הלוואות גדולות על מנת לרכוש דירה חדשה יותר, כדאי לשפץ את הדירה הנוכחית שלכם ולגרום לה שתתאים לצרכיכם. תוכלו לשפץ דירה קומפלט באמצעות קבלן שיפוצים בצפון, במידה ואתם גרים באזור זה. ניתן למשל להגדיל חללים ואם יש לכם זכויות בנייה, כדאי שתנצלו אותן. זו הדרך להעלות את ערך הדירה. אם לרגע חשבתם כי המחיר של שיפוץ דירה קומפלט הינו גבוה מדי, חשבו כמה ערך הדירה יעלה ותבינו בעצמכם, כי שווי הדירה יהיה הרבה יותר גבוה, והסכום שתשקיעו יהיה זניח לעומת ערכה העתידי לאחר השיפוץ היסודי בה.

ישנם קבלנים אשר מעסיקים תחתיהם, מערך שלם של צוות כמו מעצבי פנים, אדריכלים, מהנדסי בניין ואת כל אנשי המקצוע אשר ייטלו חלק בשיפוץ הדירה או הבית. יש למצוא קבלן שיפוצים  בצפון שכך בנוי מערך הצוות שלו, על מנת שתהיו בטוחים כי עבודת השיפוץ היסודי תהיה מקצועית.

הבהירו לקבלן השיפוצים לגבי סוג השיפוץ שברצונכם לבצע בדירתכם

יש להבהיר את השיפוצים שברצונכם לבצע מלכתחילה, כבר בפגישה הראשונה שלכם עם קבלן השיפוצים בצפון. לדוגמא אם חשוב לכם לשפץ את המקלחת ואינכם יודעים מה לשנות ואיך, בעל חברת השיפוצים שהוא קבלן מנוסה במקצועו, יוכל לייעץ ולתכנן עבורכם על פי נתוני החלל בחדר הרחצה, כיצד ניתן יהיה לשפץ נכון את החללים הקטנים של חדרי הרחצה בביתכם או בדירתכם. רוב האנשים, יעדיפו שיפוץ כללי במקלחת לא יהיו מעוניינים בשיפוץ חלקי, כמו למשל אם מדובר על החלפת מקלחון בלבד, כי אם אולי החלפת צנרת מים או בדיקתה, החלפת ריצוף, כלים סניטריים ותכנון של מקלחון חדש, אשר יתאים לחלל חדר הרחצה באופן מושלם.

לפני תחילת הפרויקט, דאגו כי כל תכנית השיפוצים, כתב הכמויות, הסדר התשלומים, יהיה כתוב בחוזה מסודר, ביניכם לבין קבלן שיפוצים בצפון. בדרך זו, תהיו שקטים לגבי כל מה שקשור לשיפוץ ולא תחששו כי הקבלן יעבוד בכמה פרויקטים במקביל והשיפוץ שלכם יידחה  ולא יהיה מתוכנן על פי התאריך שקבעתם מול הקבלן.

קבלן השיפוצים אשר יתכנן עבורכם את השיפוץ בדירתכם מ-א’-ת’

אם החלטתם על ביצוע שיפוץ משמעותי בדירתכם, ואתם גרים באזור הצפון, מומלץ לשבת עם קבלן שיפוצים בצפון אשר יבנה לכם תכנית שיפוץ מסודרת אשר כוללת את כתב הכמויות, ההוצאה הכספית הטוטאלית שתצטרכו לשלם על השיפוץ ולדעת, תוך כמה זמן הדירה תהיה משופצת. כך עובדת חברת ערד שיפוצים כבר למעלה מ-20 שנה. היתרון בחברה שלנו ניכר במנהל החברה מר יניב פחימה, אשר היה מנהל פרויקטים ומפקח בנייה בחברות גדולות. מר פחימה יפקח על כל ביצוע העבודה וידאג כי העבודה תהיה איכותית והגימורים מושלמים. לחברה מאות לקוחות מרוצים וקבועים והיא מומלצת מפה לאוזן.

צרו איתנו קשר דרך האתר לקבלת ייעוץ בחינם ולראות איך אפשר לקדם יחד את פרויקט השיפוץ שלכם. מחכים לכם כנסו >> https://www.arad-projects.co.il/renovation-contractor-in-north/

ממליצים עלינו

ערד פרויקטים - צפו בחלק מהפרויקטים

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *