שיפוצים בנהריה | ערד פרויקטים

שיפוצים בנהריה – כל המידע על שיפוץ בתי קרקע

נהריה הינה עיר מרהיבה הנמצאת על קו חוף מדהים בצפון הארץ. ישנם בתי קרקע  שאנשים רוכשים מיד שנייה ויש לבצע בהם שיפוצים בנהריה. השינויים שייערכו בבתי קרקע הינם גמישים, במיוחד כאשר מדובר על שיפוץ חדרי אמבטיה, מטבח ניקוז ותשתיות חדשות. לעיתים קיים הצורך לשנות את המפתחים בבית במקרים רבים, שיפוץ של בית פרטי, ייאלץ להמציא אישורים מיוחדים מהוועדה המקומית לתכנון ובניה של נהריה והאזור.  מבחינת העבודה, קל יותר לשפץ בתי קרקע מאשר דירות, היות ואין צורך להתחשב בשכנים ואין צורך לבצע שינוי סטנדרטי כמו בדירות הנמצאות בבניין מגורים משותף.

קבלן שיפוצים בנהריה יכין תכנית ברורה ויכלול טיח צבעוני למעטפת הבית, מרזבים, יבדוק היטב את רמת האיטום בנכס ויבדוק את מערכת האינסטלציה עוד לפני שיתחיל בעבודת השיפוץ על פי התוכנית שערך. כל בית שישופץ, ערכו יעלה בהרבה ולכן מומלץ להשקיע בנכס. יש כאלה שמשפצים על מנת למכור את הנכס ויש כאלה, אשר ישפצו על מנת להקנות לעצמם איכות חיים טובה יותר.


הכנת כתב הכמויות והתקציב הדרוש לשיפוץ בית קרקע בנהריה

כל מי שמעוניין לערוך שיפוצים בנהריה בבתי קרקע, עליו להתכונן לתקציב השיפוץ, לאחר שקיבל הצעת מחיר מקבלן השיפוצים. את מחיר השיפוץ יש לחלק על פי שלבי השיפוץ ובסיום כל שלב, יש לשלם לקבלן. לעיתים יתווספו עלויות נוספות כמו קונסטרוקטור שיצטרך להתערב, אם מדובר בהריסת קירות או הוספת חדר, בניית ממד, עליית גג וכדומה. הקונסטרוקטור ישיג את האישורים הנדרשים לפני ביצוע ההריסות או תוספת הבניה. על פי האישורים, ניתן יהיה כבר לדעת מתי אפשר יהיה להתחיל בהריסה או הבנייה על פי התוכנית של השיפוץ.

רבים הם אלה שמעוניינים בקו עיצובי מסוים והם מחפשים ברשת על מנת למצוא את העיצוב שבו הם מעוניינים. מומלץ להימנע מחריגות בתקציב ולהישאר על מסגרת התקציב שכבר הקצבתם לעצמכם. ראשית התמקדו בכל הקשור לאינסטלציה, איטום וחשמל והשלב הבא, יהיה שיפוצים בנהריה. כאשר אתם בטוחים כי התשתיות תקינות או שהתקנתם תשתיות חדשות.


ישנן חברות שיפוצים רבות בנהריה כיצד לבחור את הטובה בהן?

ישנן משפחות צעירות שחיפשו הזדמנויות לשיפור תנאי המגורים ובחרו בבתי קרקע מיד שנייה, כאשר השיפוץ בהם יגרום לבית להיראות חדש ומרשים. אחת מהחברות המוכרות באזור המתמחה בכל סוגי השיפוצים היא ערד פרויקטים. מדובר על חברת שיפוצים מקצועית המעסיקה גם אדריכלים ומהנדסי בניין מורים ומנהל החברה הינו מפקח ליקויי בנייה ומנהל פרויקטים בכיר. לחברה ניסיון של מעל 20 שנה והיא מעסיקה צוות מנצח של בעלי מקצוע בתחומים השונים כגון: אינסטלטורים, רצפים, חשמלאים, צבעים, אנשי מקצוע בתחום הגבס, אנשי מקצוע בתחום אלומיניום ועוד. החברה מלווה את לקוחותיה, משלב תכנון הפרויקט ועד לסיומו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נלווה אתכם משלב התכנון ועד לסיום הפרויקט אצלכם בבית. צרו איתנו קשר דרך הטלפון או דרך עמוד צור הקשר.

ממליצים עלינו

ערד פרויקטים - שיפוצים בנהריה

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *